Суспільне мовлення - Перший канал
:

 

Сьогодні Наглядова рада Суспільного оголосить кандидатів на посаду голови правління

Сьогодні Наглядова рада Суспільного оголосить кандидатів на посаду голови правління

21 березня 2017

Чергове засідання Наглядової ради Публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія Україна", на якому буде оголошено рішення про допуск претендентів до участі у конкурсному відборі на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ "НСТУ", відбудеться 21 березня.

Відповідно до пункту 2 розділу 3 Положення про конкурс з обрання голови та членів правління публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України", на цьому засіданні Наглядова рада ПАТ "НСТУ" також призначить дату засідання, де відбуватиметься заслуховування претендентів. Це засідання має відбутися не пізніше 21 календарного дня від прийняття рішення про допуск претендентів до участі у конкурсному відборі.

Пряма трансляція засідання:

Нагадаємо, Наглядова рада Суспільного 3 лютого 2017 року оголосила конкурс на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ "НСТУ", який буде проведений до 13 квітня 2017 року. Документи від претендентів на посаду голови правління можна було подати з 3 лютого до 16 березня 2017 року.