Депутати проголосували за відтермінування штрафів за "євробляхи" - Новини - Перший канал
:

Депутати проголосували за відтермінування штрафів за "євробляхи"

Четвер, 12 вер. 2019  13:40


Ще 90 днів не платитимуть штрафи власники нерозмитнених автівок із іноземною реєстрацією. На три місяці відтермінували впровадження стягнень у Верховній Раді. За відповідне рішення – в основі і в цілому – проголосували 284 депутати. Подав проєкт закону президент.

Утрималися від голосування вісім депутатів, ще 38 – виступили проти законопроєкту. Це – представники фракції партій "Європейська солідарність" і "Голос".

Нагадаємо, 22 серпня завершився термін, упродовж якого власники авто з іноземною реєстрацією мали можливість законно їх розмитнити і зареєструвати. 29 серпня президент Володимир Зеленський запропонував Раді відтермінувати штрафи для власників таких машин. За пільговий період було розмитнено більш як 140 тисяч авто з єврономерами, повідомляє Державна фіскальна служба України. А від 22 серпня до 4 вересня склали 243 протоколи про порушення митних правил щодо власників автівок з іноземною реєстрацією. Це також дані ДФС. Відповідно до правил, максимальне покарання за перевищення терміну тимчасового ввезення автомобіля – на більш як місяць – може сягати 170 тисяч гривень, або конфіскації машини.