Ще один українець захворів на коронавірус на лайнері Diamond Princess - Новини - Перший канал
:

Ще один українець захворів на коронавірус на лайнері Diamond Princess

Понеділок, 10 лют. 2020  15:58


Натепер недужих громадян України двоє, повідомляє центр громадського здоров’я. За інформацією сайту відомства, обох українців перевезли до японської лікарні столичного регіону. Там вони перебуватимуть щонайменше 14 днів. Загалом кількість інфікованих на борту зросла до 136-ти. Про таке повідомляє японський Суспільний мовник NHK із посиланням на Міністерство охорони здоров’я країни.

Про першого хворого на атипову пневмонію українця стало відомо вчора. Це 20-річний член екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess, на судні перебувають 25 громадян України – вони працюють на лайнері. А загалом – на борту майже 3700-от людей із 50-ти країн. Пасажирам дозволять зійти тільки після того, як стануть відомі результати обстежень.

Уряд готовий евакуювати українців з провінції Хубей – епіцентру поширення нового коронавірусу. Про це повідомили на офіційному сайті посольства України в КНР. Спеціальний чартерний рейс Київ – Ухань – Київ планують на завтра. Громадян, які погодилися на евакуацію, просять мати при собі документи – паспорти, дозволи на перебування в Китаї, свідоцтва про народження дітей, зарядити телефони та планшети для безперервного зв’язку, а також – підготувати мінімальний набір продуктів, води та ліків. Усі дії координуватимуть як за допомогою дзвінків з посольства, так і через групу "Embassy – Evacuation" у додатку WeChat. Людей, які повернуться цим рейсом, на 14-надцять днів помістять на карантин.