Леонід Кучма покинув Тристоронню контактну групу - Новини - Перший канал
:

Леонід Кучма покинув Тристоронню контактну групу


І більше не буде очолювати українську делегацію. Суспільному це підтвердила речниця Офісу президента Ірина Побєдоносцева. Чому саме пішов – не уточнила. Нині під час особистої зустрічі йому подякував за роботу президент Володимир Зеленський. Хто замінить Кучму в ТКГ – поки що невідомо.

Леонід Кучма українську делегацію на переговорах в Мінську очолював двічі. Першого разу він працював у ТКГ з 2015-го по 2018. З посади тоді пішов сам – поскаржився на стан здоров’я. На той час Кучмі виповнилося 80. Повернувся до Тристоронньої контактної групи він у червні 2019-го.І більше не буде очолювати українську делегацію. Суспільному це підтвердила речниця Офісу президента Ірина Побєдоносцева. Чому саме пішов – не уточнила. Нині під час особистої зустрічі йому подякував за роботу президент Володимир Зеленський. Хто замінить Кучму в ТКГ – поки що невідомо.

Леонід Кучма українську делегацію на переговорах в Мінську очолював двічі. Першого разу він працював у ТКГ з 2015-го по 2018. З посади тоді пішов сам – поскаржився на стан здоров’я. На той час Кучмі виповнилося 80. Повернувся до Тристоронньої контактної групи він у червні 2019-го.