У Черкасах затримали вантажівку із львівським сміттям - Новини - Перший канал
:

У Черкасах затримали вантажівку із львівським сміттям


Ще одна вантажівка зі львівським непотребом за сотні кілометрів від міста Лева й без відповідних документів. У Черкасах увагу людей привернув сміттєвоз зі львівськими номерами. Щоб з’ясувати чому він опинився в їхньому місті – викликали поліцію.

Проблеми з вивезенням сміття у Львові розпочалися понад рік тому. Наприкінці травня сталися пожежа й зсув на Грибовицькому сміттєзвалищі, згодом полігон закрили. Лише з жовтня в Нацполіції зафіксували понад два десятки випадків незаконного скидання сміття в різних областях України. Серед відходів були чеки, зошити й залишки поштових відправлень, які засвідчили – сміття саме зі Львова. Минулого тижня мер Андрій Садовий заявив – у місті накопичилося понад 10 тисяч тонн відходів. Організовано вивозити їх почали за рішенням урядової комісії.Ще одна вантажівка зі львівським непотребом за сотні кілометрів від міста Лева й без відповідних документів. У Черкасах увагу людей привернув сміттєвоз зі львівськими номерами. Щоб з’ясувати чому він опинився в їхньому місті – викликали поліцію.

Проблеми з вивезенням сміття у Львові розпочалися понад рік тому. Наприкінці травня сталися пожежа й зсув на Грибовицькому сміттєзвалищі, згодом полігон закрили. Лише з жовтня в Нацполіції зафіксували понад два десятки випадків незаконного скидання сміття в різних областях України. Серед відходів були чеки, зошити й залишки поштових відправлень, які засвідчили – сміття саме зі Львова. Минулого тижня мер Андрій Садовий заявив – у місті накопичилося понад 10 тисяч тонн відходів. Організовано вивозити їх почали за рішенням урядової комісії.

Інші новини