Ректору тернопільського вишу підкинули у двір вибухівку - Новини - Перший канал
:

Ректору тернопільського вишу підкинули у двір вибухівку


Невідома вибухівка зранку спрацювала на подвір’ї ректора Тернопільського економічного університету Андрія Крисоватого. Про це Суспільному розказав черговий обласного управління цивільного захисту населення Євген Іськів. Будинок ректора – в селі Петриків неподалік обласного центру. Від вибуху він та дружина дістали поранення. Їх доправили до університетської лікарні.

Поліція області розпочала кримінальне провадження за двома статтями – замах на злочин та вмисне вбивство. Наш кореспондент поспілкувався із сусідом родини Крисоватих. Той розказав, що чув і бачив зранку.Невідома вибухівка зранку спрацювала на подвір’ї ректора Тернопільського економічного університету Андрія Крисоватого. Про це Суспільному розказав черговий обласного управління цивільного захисту населення Євген Іськів. Будинок ректора – в селі Петриків неподалік обласного центру. Від вибуху він та дружина дістали поранення. Їх доправили до університетської лікарні.

Поліція області розпочала кримінальне провадження за двома статтями – замах на злочин та вмисне вбивство. Наш кореспондент поспілкувався із сусідом родини Крисоватих. Той розказав, що чув і бачив зранку.