Бойовики запропонували обміняти 23 заручників, яких утримують у Донецьку - Новини - Перший канал
:

Бойовики запропонували обміняти 23 заручників, яких утримують у Донецьку


Про це заявив керівник центру звільнення полонених Володимир Рубан у парламенті. Служба безпеки вже підготувала для обміну терористів. За словами Рубана, українська сторона готова почати процес звільнення завтра. Всього бойовики утримують у полоні, за різними даними, від 150 до 350 українців, каже Володимир Рубан. Для координації пошуку та звільнення заручників в СБУ створили новий Об’єднаний центр.

Зранку під парламентом на мітинг зібралися родичі полонених бійців. Люди приїхали з різних областей. Вони просять депутатів допомогти звільнити близьких.Про це заявив керівник центру звільнення полонених Володимир Рубан у парламенті. Служба безпеки вже підготувала для обміну терористів. За словами Рубана, українська сторона готова почати процес звільнення завтра. Всього бойовики утримують у полоні, за різними даними, від 150 до 350 українців, каже Володимир Рубан. Для координації пошуку та звільнення заручників в СБУ створили новий Об’єднаний центр.

Зранку під парламентом на мітинг зібралися родичі полонених бійців. Люди приїхали з різних областей. Вони просять депутатів допомогти звільнити близьких.

Інші новини