:

Бойовики обстрілюють українські позиції на всіх напрямках


За минулу добу внаслідок бойових дій серед українських військових ніхто не загинув, 2-х поранено. Ще двоє бійців через необережність підірвалися на вибухових пристроях. Про це повідомив речник Адміністрації Президента України з питань АТО Олександр Мотузяник.

Під ворожий вогонь з протилежного боку Сіверського Дінця потрапили Жовте й Трьохізбенка. З кулеметів і гранатометів обстріляно Луганське, з мінометів – Майорськ і Ленінське. У Новгородському працювали ворожі снайпери. А в Зайцевому відбулося бойове зіткнення сил АТО з ворожою диверсійно-розвідувальною групою. Найбільш неспокійно було в Пісках, Красногорівці та Мар’їнці, де бойовики, як і раніше, застосовують міномети 82 калібру та БМП. Двічі неприцільно ворог бив по Старогнатівці та Широкиному.За минулу добу внаслідок бойових дій серед українських військових ніхто не загинув, 2-х поранено. Ще двоє бійців через необережність підірвалися на вибухових пристроях. Про це повідомив речник Адміністрації Президента України з питань АТО Олександр Мотузяник.

Під ворожий вогонь з протилежного боку Сіверського Дінця потрапили Жовте й Трьохізбенка. З кулеметів і гранатометів обстріляно Луганське, з мінометів – Майорськ і Ленінське. У Новгородському працювали ворожі снайпери. А в Зайцевому відбулося бойове зіткнення сил АТО з ворожою диверсійно-розвідувальною групою. Найбільш неспокійно було в Пісках, Красногорівці та Мар’їнці, де бойовики, як і раніше, застосовують міномети 82 калібру та БМП. Двічі неприцільно ворог бив по Старогнатівці та Широкиному.

Інші новини