Консиліум російських медиків не знайшов у Надії Савченко ускладнень - Новини - Перший канал
:

Консиліум російських медиків не знайшов у Надії Савченко ускладнень


Лікарі назвали стан здоров’я українки задовільним. Принаймні, критичних відхилень обстеження не виявило. Відтак госпіталізація не потрібна і вона може залишатися за ґратами, – про такий висновок російських лікарів повідомили у федеральній службі виконання покарань. Консиліум збирався вчора. Сама Надія переказала слова медиків так: її кров перетворилася на смолу, яку серцю дуже складно прокачувати. Є велика ймовірність утворення тромбу й раптової смерті.

Адвокат Савченко Марк Фейгін Новинам на Першому повідомив: об’єктивної інформації про стан здоров’я Надії немає. І результатів аналізів обстеження російські медики нікому не дають.Лікарі назвали стан здоров’я українки задовільним. Принаймні, критичних відхилень обстеження не виявило. Відтак госпіталізація не потрібна і вона може залишатися за ґратами, – про такий висновок російських лікарів повідомили у федеральній службі виконання покарань. Консиліум збирався вчора. Сама Надія переказала слова медиків так: її кров перетворилася на смолу, яку серцю дуже складно прокачувати. Є велика ймовірність утворення тромбу й раптової смерті.

Адвокат Савченко Марк Фейгін Новинам на Першому повідомив: об’єктивної інформації про стан здоров’я Надії немає. І результатів аналізів обстеження російські медики нікому не дають.

Інші новини