:

15 березня армійці нарахували вже 46 ворожих провокацій


На передовій 6 військових поранено, один – травмований – такі дані за минулу добу. Сьогодні армійці нарахували вже 46 ворожих провокацій. За словами військових, бойовики дедалі частіше застосовують важке озброєння. Б’ють із мінометів, танків та артилерії.
На Донецькому напрямку з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї знову обстріляли захисників Авдіївки, Троїцького та Луганського. По Авдіївці бив ще й танк і цілили снайпери. Гриміла важка зброя також в районі Пісків, Кам’янки та шахти Бутівка. На Луганщині під вогнем з гранатометів була Новозванівка. Гаряче знову було на Приазов’ї.На передовій 6 військових поранено, один – травмований – такі дані за минулу добу. Сьогодні армійці нарахували вже 46 ворожих провокацій. За словами військових, бойовики дедалі частіше застосовують важке озброєння. Б’ють із мінометів, танків та артилерії.
На Донецькому напрямку з мінометів, гранатометів та стрілецької зброї знову обстріляли захисників Авдіївки, Троїцького та Луганського. По Авдіївці бив ще й танк і цілили снайпери. Гриміла важка зброя також в районі Пісків, Кам’янки та шахти Бутівка. На Луганщині під вогнем з гранатометів була Новозванівка. Гаряче знову було на Приазов’ї.

Інші новини