:
Прийом заявок на участь у Дитячому Євробаченні-2018 продовжено

Прийом заявок на участь у Дитячому Євробаченні-2018 продовжено

21 серпня 2018

Національна суспільна телерадіокомпанія України продовжила прийом заявок на участь у національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2018 до 26 серпня 2018 року включно.

Зареєструватися для участі в онлайн-відборі може будь-який виконавець чи група виконавців віком від 9 до 14 років. Для цього необхідно заповнити заявку на офіційному сайті junior.eurovision.ua та додати відеозапис, де учасник виконує пісню у супроводі записаної інструментальної фонограми без бек-вокалу. Тривалість композиції не повинна перевищувати 3 хвилини, а пісня не повинна комерційно видаватися, публікуватися або виконуватися публічно (слова чи музика) до 1 травня 2018 року. Окрім цього, учасникам потрібно зняти відеовізитівку в довільній формі, де необхідно відповісти на запитання: "Що для тебе перемога?" і "Що для тебе Україна?", а також за бажанням можна розповісти про себе, свою родину, рідний край та захоплення.

Серед усіх учасників, що зареєструються для участі в першому відбірковому етапі, кваліфіковане журі обере 10 фіналістів, які будуть змагатися в онлайн-голосуванні за звання переможця та можливість представляти Україну на Дитячому Євробаченні-2018.

Нагадаємо, Дитячий пісенний конкурс Євробачення – щорічний міжнародний конкурс для дітей, у якому беруть участь по одному представнику від кожної з країн-членів Європейської мовної спілки. Фінал цьогорічного Дитячого Євробачення-2018 відбудеться 25 листопада в Мінську (Білорусь) на "Мінськ-Арені".

Подати заявку на участь можна на офіційному сайті junior.eurovision.ua

Докладніше ознайомитися з умовами участі в національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2018 можна у Положенні про конкурс.

Читайте також: