:
Україна стала чемпіоном світу FIFA U-20!

15 червня 2019

Вперше в історії стала чемпіоном світу FIFA U-20! Юнацька збірна України – підопічні Олександра Петракова переграли у фіналі чемпіонату світу FIFA U-20 збірну Південної Кореї з рахунком 3:1! Героями матчу стали Владислав Супряга, який забив голи на 34-тій та 53-тій хвилинах, та Георгій Цитаішвілі – на 89-тій хвилині. Золоті медалі та Кубок їдуть до України!

Вітаємо команду та вболівальників і пропонуємо ще раз переглянути церемонію нагородження української збірної на чемпіонаті світу FIFA U-20.

Нагадаємо, Суспільний мовник ексклюзивно транслював наживо чемпіонат світу FIFA U-20 2019 у Польщі – на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та цифровій платформі Суспільного UA: СПОРТ в HD-якості. Суспільне також транслюватиме наживо Чемпіонат Європи з футболу UEFA U-21 2019, який проходитиме з 16 по 30 червня в Італії.