Оголошено ім’я першого судді Національного відбору на Євробачення-2020 - UA: Перший
:
Оголошено ім’я першого судді Національного відбору на Євробачення-2020

Оголошено ім’я першого судді Національного відбору на Євробачення-2020

12 грудня 2019

UA: Суспільне мовлення та телеканал СТБ оголосили ім’я першого члена журі Національного відбору на Євробачення-2020. Ним став народний артист України й незмінний спаринг-партнер Сергія Притули — Андрій Данилко.

«Ось уже п’ятий рік у кріслі журі, але мої критерії відбору не змінюються: головне, щоб країна була яскраво й конкурентно представлена ​​на Євробаченні. Я сподіваюся, цього року й глядачі, і журі оберуть гідного представника від України. Інакше — навіщо це все?» — каже Андрій Данилко.

Хто сяде за суддівським столом поруч з Андрієм Данилком — стане відомо зовсім скоро.

Нагадаємо, музичний продюсер Національного відбору — Руслан Квінта. Креативна продюсерка — Наталя Франчук. Ведучий прямих ефірів — Сергій Притула.

Прямі ефіри Національного відбору-2020 відбудуться 8, 15 лютого (півфінали) та 22 лютого (фінал) одночасно на СТБ і телеканалі Суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ.

65-й ​​міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2020 відбудеться 12, 14 та 16 травня 2020 року в місті Роттердам, Нідерланди. Цього року фінансову підтримку переможцю Національного відбору під час підготовки, поїздки й перебування на конкурсі Євробачення надає UA: Суспільне мовлення. Витрати, пов’язані з кастингом і телевізійною частиною Національного відбору, бере на себе телеканал СТБ.

Прийом заявок від артистів і колективів триватиме до 25 грудня включно. Анкета учасника тут: eurovision.stb.ua/ua/anketa. З Правилами участі в Національному відборі на Євробачення можна ознайомитися на сайтах СТБ і UA: Суспільне мовлення.

Читайте також: