У «Зворотному відліку» обговорять, чи можливо припинити війну на сході країни - UA: Перший
:
У «Зворотному відліку» обговорять, чи можливо припинити війну на сході країни

У «Зворотному відліку» обговорять, чи можливо припинити війну на сході країни

01 червня 2020

У понеділок, 1 червня, о 21:35 у студії політичного токшоу «Зворотний відлік» говоритимуть про результати чергових переговорів Тристоронньої контактної групи та який формат перемовин може бути успішним. Також обговорять домовленості щодо майбутнього обміну полоненими й коли можуть відбутися вибори на тимчасово окупованих територіях.

Ведучі політичного токшоу «Зворотний відлік» Мирослава Барчук та Павло Казарін спробують з’ясувати, чи є потреба змінити «мовний закон» та хто відповість за стрілянину в Броварах. У студії говоритимуть, який ефект може мати звіт міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у Верховній Раді.

Читайте також: Лауреатом Премії Ґонґадзе в прямому ефірі UA: КУЛЬТУРА став Павло Казарін

До дискусії в студії запрошені народні депутати — Юрій Камельчук від фракції «Слуга народу», Сергій Рахманін від фракції «Голос», Ростислав Павленко від фракції «Європейська Солідарність», Вадим Івченко від фракції «Батьківщина», а також Сергій Шахов від депутатської групи «Довіра».

На скайп-зв’язку зі студією буде віцепрем’єр-міністр — міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

Ведучі політичного токшоу «Зворотний відлік» Мирослава Барчук та Павло Казарін разом з експертами в студії ставитимуть запитання гостям.

Цього разу серед експертів — журналіст Роман Скрипін, політолог Максим Яковлєв, журналіст й екснардеп Ігор Луценко, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко, засновник і голова правління Інституту світової політики Віктор Шлінчак та співзасновниця й членкиня правління благодійного фонду «Восток-SOS» Олександра Дворецька, а також редактор VoxCheck Максим Скубенко.

Нагадаємо, політичне токшоу «Зворотний відлік» виходить щопонеділка о 21:35 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також на діджитал-платформах Суспільного мовника: YouTube і Facebook-сторінці.

Читайте також: