:
«Вірний. Пристрасть і злочин» та «Гаспар їде на весілля» — кіновікенд на UA: ПЕРШИЙ

«Вірний. Пристрасть і злочин» та «Гаспар їде на весілля» — кіновікенд на UA: ПЕРШИЙ

09 липня 2020

На вихідних, 11 та 12 липня, о 22:00 у щотижневих кінопоказах суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ запропонує глядачам два різнопланових фільми — «Вірний. Пристрасть і злочин» та «Гаспар їде на весілля», де рушієм усіх подій є любов. Обидва фільми — спільного виробництва Бельгії та Франції.

У суботу, 11 липня, в ефір вийде кримінальна мелодрама Міхаеля Роскама «Вірний. Пристрасть і злочин». Зухвала перегонниця з вищого світу Бібі у виконанні акторки Адель Екзаркопулос та досвідчений злочинець Джіджі, якого зіграв Матіас Шонартс, — покохали одне одного з першого погляду. Та кримінальне життя Джіджі стає на заваді цим стосункам. Закохані мають пройти безліч перешкод, поворотів долі, суперечок і розкритих секретів, щоб стати по-справжньому щасливими.

2018 року фільм був висунутий на здобуття премії «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Читайте також: Культовий запис опери Мирослава Скорика «Мойсей» звучатиме в ефірі UA: Радіо Культура

У неділю, 12 липня, глядачі побачать комедію Антоні Кордьє «Гаспар їде на весілля». Гаспар довгий час не спілкувався зі своєю сім’єю, але тепер він їде до рідного дому на весілля батька. Дорогою він знайомиться з дівчиною й запрошує її приєднатися до подорожі. Так Лаура знайомиться з родиною Гаспара, що утримує зоопарк і живе за своїми дивними законами, а Гаспар потрапляє назад у своє дитинство. Чи вдасться їм відсвяткувати весілля?

Головні ролі виконали володарі премії «Сезар» — Фелікс Моаті та Летиція Дош.

На створення фільму режисера надихнула реальна історія Клода Кайє, котрий у 1966 році заснував зоопарк «Пальміра» — один із найбільш відвідуваних зоопарків Франції.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ щовихідних транслює відомі українські та закордонні фільми.

Дивіться телеканал UA: ПЕРШИЙ на сайті та у мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.

Читайте також: