Команда Суспільного отримала нагороду за серіал «На варті» - UA: Перший
:
Команда Суспільного отримала нагороду за серіал «На варті»

Команда Суспільного отримала нагороду за серіал «На варті»

16 листопада 2020

У понеділок, 16 листопада, команда Суспільного мовлення отримала нагороду від Національної спілки журналістів України за перемогу в конкурсі «Журналісти проти епідемії» за серію документальних телефільмів «На варті» про життя людей різних професій на карантині.

Читайте також: Три запитання до команди менеджерів Суспільного: про робоче й особисте — ЧАСТИНА І

Автори проєкту, журналісти Суспільного Наталя Гуменюк, Анна Цигима, Олена Зашко та Сергій Захарченко, перемогли у номінації «Кращий журналістський матеріал». Переможців конкурсу було обрано у червні 2020 року, але через карантинні обмеження церемонію нагородження провели у листопаді.

«Через більш як пів року від початку пандемії зрозуміло, що люди ключових професій таки перебувають у найбільшій зоні ризику, особливо коли кількість хворих зростає. — розповідає авторка і журналістка Наталя Гуменюк — І перебування вдома для багатьох українців це привілей. На жаль, мені видається, що досі медіа звертають менше уваги саме на їхні умови роботи, тому нашим прикладом я закликала звертати на це увагу. І така відзнака показує, що й аудиторія хоче бачити себе. Окрім того, я закликаю дивитися й документальний фільм за результатами серіалу, який ми в березні планували знімати про вихід з карантину, але, зрештою, зробили про те, як карантин став нашим новим життям, і що з цим робити».

У серії документальних телефільмів «На варті» автори показали людей тих професій, які не можуть залишитися вдома на час карантину та мають працювати, щодня ризикуючи своїм здоров’ям. Пізніше команда журналістів Суспільного презентувала повнометражний документальний фільм «На варті. Карантин як нове життя» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, в якому показано, як пандемія змінила нашу буденність.

Нагадаємо, шеф-редакторка інформаційного мовлення з планування Суспільного Наталя Гуменюк потрапила до короткого списку премії «Високі стандарти журналістики - 2020». Також серед номінантів ведуча суспільно-політичного ток-шоу «Зворотний відлік» Мирослава Барчук та ведуча «Суспільної студії» Дарія Гірна.

Читайте також: