Тиждень Дитячого Євробачення: Олександр Балабанов про свій виступ - UA: Перший
:
Тиждень Дитячого Євробачення: Олександр Балабанов про свій виступ

Тиждень Дитячого Євробачення: Олександр Балабанов про свій виступ

23 листопада 2020

У понеділок, 23 листопада, розпочинається тиждень Дитячого Євробачення-2020, а також відбудеться офіційна церемонія відкриття конкурсу. З цієї нагоди організатори ближче знайомлять глядачів із цьогорічними учасниками. Сьогодні про деталі власного виступу розкажуть представник України Олександр Балабанов, представники Нідерландів — гурт UNITY та Іспанії — Soleá.

Читайте також: Олександр Балабанов на сцені Дитячого Євробачення-2020

Представник України Олександр Балабанов разом з українською делегацією побував у Варшаві, де записав свій виступ із піснею «Відкривай» на сцені Дитячого Євробачення-2020. Олександр вийшов на сцену у пісочно-бежевому костюмі, в руках із кулею, що світиться. А його команда вбралася у мерч із фразами пісні та маски з написом «Open up».

Про свій номер Олександр Балабанов говорить так: «Як таких, танців на сцені у мене немає. Натомість я використовую емоційні рухи, які спадають мені на думку, щойно починаю співати. Тож я просто намагаюся трохи "качати", щоб тримати ритм, ось і все».

Вже за 7 днів глядачі телеканалу UA: ПЕРШИЙ зможуть побачити виступ Олександра Балабанова та інших учасників Дитячого Євробачення-2020 і проголосувати за улюблених виконавців.

Зазначимо, Україна може голосувати за свого представника. Голосування розпочнеться 27 листопада і триватиме до 29 листопада.

Нагадаємо, друком вийшла іменна марка із зображенням Олександра Балабанова — представника України на Дитячому Євробаченні-2020.

Фото: Стейн Смюлдерс

Читайте також: