Прем’єра фільму «Легенда Карпат» — на UA: ПЕРШИЙ - UA: Перший
:
Прем’єра фільму «Легенда Карпат» — на UA: ПЕРШИЙ

Прем’єра фільму «Легенда Карпат» — на UA: ПЕРШИЙ

17 грудня 2020

У вихідні, 19 та 20 грудня, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже романтичну стрічку «Різдвяна пісня» та прем’єру пригодницького фільму «Легенда Карпат». Кінопокази розпочнуться о 22:00.

Читайте також: Сергій Асафатов, Ніна Матвієнко, Тельнюк: Сестри у різдвяних концертах на UA: КУЛЬТУРА

У суботу, 19 грудня, у святковий вечір вийде в ефір музичний фільм «Різдвяна пісня». В основі сюжету — історії хорів. Через скорочення бюджету дві нью-йоркські школи об’єднують у Картер-Кресвелльську академію. Але суперництво між хорами навчальних закладів не припиняється після їх злиття. А вчителі музики Діана Дісон, яку грає Наташа Хенстрідж, і Кен Стоддард, роль його виконав Гебріел Хоган, змушені змагатися за єдине місце в новоствореному навчальному закладі. Та чи не переросте суперництво і ворожнеча у дружбу та любов?

У неділю, 20 грудня, відбудеться прем’єра історично-пригодницького фільму «Легенда Карпат». Події розгортаються в українських Карпатах 18 століття. Життя простих людей під гнітом польської шляхти, молдовських бояр та угорських феодалів було нестерпним. Активний спротив чинили загони опришків на чолі з Олексою Довбушем. І до яких би підступних методів не вдавались його вороги, для перемоги над сміливими опришками та українським Робін Гудом — цього було мало.

Головну роль виконав лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин. Кохану Олекси Довбуша Марічку зіграла співачка, представниця України на пісенному конкурсі «Євробачення-2014» Марія Яремчук.

Дивіться романтичну стрічку «Різдвяна пісня» та прем’єру пригодницького фільму «Легенда Карпат» у вихідні о 22:00 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Читайте також: