Вакцинація від COVID-19 і справедливість комунальних тарифів — «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ - UA: Перший
:
Вакцинація від COVID-19 і справедливість комунальних тарифів — «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ

Вакцинація від COVID-19 і справедливість комунальних тарифів — «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ

15 лютого 2021

У понеділок, 15 лютого, о 21:35, у першому випуску нового сезону суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік» відбудеться обговорення найгостріших тем, які хвилюють сьогодні українців: коли в Україні почнеться вакцинація від COVID-19 та чи справедливі чинні тарифи на комунальні послуги для українців.

У першій частині програми ведучі Мирослава Барчук та Дмитро Казарін, а також співведучий токшоу, редактор VoxCheck Максим Скубенко, разом із запрошеними гостями шукатимуть відповідь на питання, чому Міністерство охорони здоров’я досі не забезпечило початок вакцинування українців від COVID-19 і яка реальна ситуація із захворюваністю на коронавірус в Україні.

Читайте також: Чемпіонат світу з біатлону на UA: ПЕРШИЙ у розпалі — розклад трансляцій

Про те, коли в Україну нарешті надійдуть вакцини й хто буде вакцинований у першу чергу, в студії говоритимуть Ольга Стефанишина, народна депутатка фракції «Голос», членкиня Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Михайло Радуцький, народний депутат фракції «Слуга народу», голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

В обговоренні також візьмуть участь аналітики та експерти: Юрій Ганиченко, старший дослідник, керівник ключових проєктів Київської школи економіки; Сергій Дубров, експерт Міністерства охорони здоров’я, професор, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМУ імені О.О. Богомольця, президент Асоціації анестезіологів України. Запитання гостям студії ставитиме Ірина Андрейців, редакторка проєкту «Liga.Life» інтернет-порталу «LIGA.net».

У другій частині ефіру відбудеться обговорення питання тарифів на комунальні послуги для українців. Чи справедлива ціна на енергоносії для населення, чи вона справді є ринковою? Глядачі зможуть дізнатися, що не так з енергетичним ринком України й чому органи державної влади знову повернулися до ручного регулювання тарифів.

В дискусії братимуть участь виконувач обов’язків міністра енергетики та вугільної промисловості Юрій Вітренко, народна депутатка України фракції «Слуга народу», голова Підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Людмила Буймістер, народний депутат України фракції «Слуга народу», голова Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, Андрій Герус, Сергій Шахов, народний депутат групи «Довіра» та Олександр Харченко, директор Центру досліджень енергетики.

Телеглядачі мають змогу долучитися до ефіру й поставити своє запитання гостям студії або залишити коментар у Viber за номером (067) 300-67-00.

Дивіться суспільно-політичне токшоу «Зворотний відлік» щопонеділка о 21:35 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та на діджитал-платфорі YouTube, а також слухайте в ефірі UA: Українське радіо.

Читайте також: