:
Боксерська надія України Анна Лисенко у програмі «Дорога до Токіо» на UA: ПЕРШИЙ

Боксерська надія України Анна Лисенко у програмі «Дорога до Токіо» на UA: ПЕРШИЙ

18 червня 2021

У неділю, 20 червня, о 21:35, у програмі «Дорога до Токіо» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ говоритимуть про український жіночий бокс на Олімпійських іграх та ставлення жителів Токіо до проведення Олімпіади попри карантинні обмеження.

Читайте також: UA: Радіо Промінь транслюватиме чемпіонат Європи з футболу 2020

Гостем студії стане срібна призерка чемпіонату Європи з боксу Анна Лисенко. Анна єдина боксерка, яка представлятиме Україну в жіночих боксерських змаганнях у ваговій категорії до 69 кг. Ведучі проєкту Дар’я Кузнецова та Дмитро Лазуткін дізнаються в Анни про її підготовку та сподівання на прийдешні Олімпійські ігри.

Також глядачі телеканалу UA: ПЕРШИЙ дізнаються, як реагують місцеві жителі на проведення Олімпіади у Токіо, які обмеження наразі діють у місті. До ефіру доєднається українка Дар’я Задорожна, яка 5 років живе в Японії. Вона розповість, як пандемія позначається на ритмі життя японців.

Глядачі також зможуть поставити запитання гостям під анонсом програми на фейсбук-сторінці Суспільне Спорт. Найцікавіші з них журналіст Євген Каранов озвучить під час ефіру.

Передолімпійський проєкт «Дорога до Токіо» присвячений висвітленню залаштунків головної спортивної події року — літніх Олімпійських ігор у Токіо-2020. У програмі — головні інтриги майбутніх ігор, розповіді про нові види спорту, підготовка спортсменів та спортивної редакції телеканалу UA: ПЕРШИЙ до Олімпіади. Щонеділі гостями студії стають відомі українські спортсмени та спортивні функціонери.

Дивіться програму «Дорога до Токіо» щонеділі о 21:35 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та у мобільному застосунку suspilne.tv.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ є офіційним транслятором Олімпійських ігор у Токіо-2020, які відбудуться з 23 липня по 8 серпня 2021 року.

Читайте також: