:
«Прозоро: про головне»  та «Прозоро: про актуальне» — нові дискусійні формати на UA: ПЕРШИЙ

«Прозоро: про головне» та «Прозоро: про актуальне» — нові дискусійні формати на UA: ПЕРШИЙ

15 вересня 2021

В понеділок, 20 вересня, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ у межах нового сезону представить оновлений формат інформаційно-аналітичних передач. Цього дня відбудеться прем’єра прямоефірних проєктів «Прозоро: про актуальне» та «Прозоро: про головне».

Вони запропонують глядачам аналіз ключових подій в України, їхній вплив на життя українців та українського суспільства. Програми детально й оперативно аналізуватимуть найбільш актуальні події дня.

Читайте також: Прем’єри осені на Суспільному — нові токшоу, дитячі серіали та радіоблоги

«Прозоро: про актуальне» виходитиме щобудня о 13:10 відразу після випуску новин. В ефірі обговорюватимуться дві ключові події поточного дня. Для глядачів працюватимуть ведучі Ігор Шавро та Анатолій Єрема.

«Прозоро: про головне» з’являтиметься в ефірі також кожного буднього дня і триватиме із 17:00 до 18:00. У програмі підбиватимуть підсумки інформаційного дня та обговорюватимуть його найголовнішу подію. В студії працюватимуть ведучі Інна Неродик та Роман Сухан.

«Ми продовжуємо щоденно працювати в прямому ефірі для наших глядачів та заради них, щоб об’єктивно, незаангажовано і детально аналізувати та обговорювати події, а також показувати те, що справді варто знати й розуміти, залишаючись тим джерелом інформації, якому українці можуть довіряти повністю», — каже виконавча продюсерка та керівниця творчого об’єднання «Суспільна студія» Наталія Загуменна.

За словами ведучого одного з нових проєктів «Прозоро: про головне» Романа Сухана, «Прозоро» — на відміну від «Суспільної студії» — зовсім інша за змістом і формою програма.

«Раніше ми вели у парі і я знав, що будь-якої хвилини партнерка допоможе, підхопить розмову, виправить, або візьме ефір у свої руки, щоб я міг швидко щось знайти в інтернеті. Тепер кожен ведучий сам у студії. Це більш відповідально, але водночас дає більше інструментів під час інтерв’ю. Розмова з гостем менше нагадує відповіді на запитання, а більше — діалог з миттєвими уточненнями й відсіканням “води”. Добірка тем теж має змінитися, буде акцент на більш актуальні події. В “Суспільній студії” було багато експериментів за кількістю тем в одній програмі і по тривалості тематичних блоків. Наша сила в незаангажованості. На Суспільному можна розкривати теми, які табуйовані на інші каналах і називати речі своїми іменами. Ми не піаримо владу і не зачаровуємося опозицією. Не лише повідомляємо факти, а допомагаємо їх розуміти. Сподіваюся, в нас усе вийде. І вже сумую за своїми партнерками в ефірі — двома Іннами, Москвіною і Неродик», — розповідає Роман Сухан.

Ведучий каже, що у «Прозоро» завдання повноцінно і більш якісно розкрити тему.

«Важливо не тільки слухати новини, а й мати можливість зрозуміти причини та наслідки цих подій, — вважає ведуча «Прозоро: про головне», Інна Неродик. — Особливо, в шаленому темпі інформаційного потоку з чуток і заговорювання головного. Будемо робити все, щоб наші глядачі могли почути аргументи всіх сторін про найважливіші події і зробити власні висновки».

Дивіться випуски прямоефірних проєктів «Прозоро: про актуальне» та «Прозоро: про головне» на телеканалі UA: ПЕРШИЙ по буднях о 13:13 та о 17:00 відповідно.

Читайте також: