:
Чого очікувати українцям від Бюджету на 2022 рік — «Зворотний відлік» на  UA: ПЕРШИЙ

Чого очікувати українцям від Бюджету на 2022 рік — «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ

18 жовтня 2021

У понеділок, 18 жовтня, о 21:45 в ефірі суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік» обговорять, яким буде бюджет України на 2022 рік і чому президент України особисто зацікавлений у прийнятті закону про статус олігархів.

Читайте також: «Колапс: як українці зруйнували імперію зла» — дивіться всі серії онлайн

Ведучі програми Мирослава Барчук та Павло Казарін, а також співведучий, редактор VoxCheck Максим Скубенко, разом із запрошеними гостями шукатимуть відповіді на такі питання: якими будуть показники видатків та доходів Державного бюджету України на 2022 рік; чи забезпечить новий державний кошторис виконання соціальних зобов’язань перед українцями; скільки наступного року Україна витратить на погашення боргів перед міжнародними кредиторами; чи передбачать Кабмін та Верховна Рада резерви для розв’язання проблем енергетичної кризи, яка розгортається через газовий шантаж з боку Російської Федерації. Також у студії обговорять можливі причини того, чому президент Володимир Зеленський особисто опікується долею закону про олігархів, а також доцільність запровадження нового державного свята — Дня української державності.

У токшоу візьмуть участь: Ярослав Железняк, народний депутат України від фракції «Голос»; Володимир В’ятрович, народний депутат України від фракції «Європейська солідарність»; Володимир Арешонков, народний депутат, група «Довіра», та Гео Лерос, народний депутат України, позафракційний.

Скайпом до дискусії приєднаються: економіст Борис Кушнірук та головний редактор проєкту «Наші гроші» Олексій Шалайський.

Телеглядачі традиційно матимуть змогу долучитися до ефіру й поставити своє запитання гостям студії або залишити коментар у Viber за номером (067) 300-67-00.

Дивіться суспільно-політичне токшоу «Зворотний відлік» щопонеділка о 21:45 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та на ютуб-каналі, а також слухайте в ефірі Українського радіо. Для глядачів з порушеннями слуху працюватиме перекладач жестовою мовою.

Читайте також: