:
UA: ПЕРШИЙ покаже XXI Радіодиктант національної єдності

UA: ПЕРШИЙ покаже XXI Радіодиктант національної єдності

05 листопада 2021

У вівторок, 9 листопада, у День української писемності та мови відбудеться XXI Радіодиктант національної єдності, трансляція якого розпочнеться о 10:00 у спеціальному ефірі «Суспільної студії» на телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Читайте також: Радіодиктант національної єдності 2021: офіційні правила участі

У прямому ефірі «Суспільної студії» працюватимуть ведучі Ігор Шавро й Олена Зелінченко, які разом із глядачами писатимуть диктант. А читатиме його зі студії письменник Юрій Андрухович, який цьогоріч є автором тексту диктанту.

В ефірі заплановані прямі включення з різних регіонів України — Київ, Харків, Одеса, Чернівці, та різних куточків світу — Ліван, Туреччина, Угорщина, Естонія, ОАЕ.

Упродовж трансляції до ефіру долучатимуться гості, які теж писатимуть Радіодиктант, зокрема: Надзвичайний та Повноважний Посол України у Ліванській Республіці Ігор Осташ, керівниця Конгресу українців Естонії, віцепрезидентка Світового конгресу Українців у Східній Європі Віра Коник, голова організації «Українська родина» в Туреччині Віта Михайлова, голова Товариства української культури в Угорщині Ярослава Хортяні, представник Української громади в ОАЕ Євгеній Семенов.

Також будуть прямі включення зі спеціально облаштованих майданчиків написання диктанту в Національній бібліотеці імені Вернадського та приміщенні Радіохабу Академії суспільного мовлення, з яких працюватимуть журналісти Суспільного.

Трансляцію Радіодиктанту національної єдності також можна дивитися на ютуб-сторінці UA: ПЕРШИЙ та фейсбук-сторінці UA: ПЕРШИЙ, слухати Радіодиктант можна на хвилях Українського радіо та Радіо Культура, а також на фейсбук- і ютуб-сторінках радіостанцій. Також можна приєднатися до фейсбук-події «XХI Радіодиктант національної єдності».

Нагадаємо, XXI Радіодиктант національної єдності відбудеться на платформах Суспільного мовника 9 листопада о 10:00.

Читайте також: