:
Суспільне Мовлення отримає права на трансляцію чотирьох Олімпійських ігор з 2026 року

Суспільне Мовлення отримає права на трансляцію чотирьох Олімпійських ігор з 2026 року

16 січня 2023

Сьогодні, 16 січня, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) оголосив, що всі права на трансляцію чотирьох Олімпійських ігор у Європі в період 2026-2032 років були передані Європейській мовній спілці (ЄМС) та Warner Bros. Discovery. Це означає, що Суспільне Мовлення отримає права на трансляцію зимових та літніх Олімпійських ігор 2026, 2028, 2030 та 2032 років на території України.

Читайте також: Євробачення-2023: перша подія сезону

У заяві МОК зазначається, що нова угода гарантує безплатну трансляцію Ігор через мережу суспільних мовників ЄМС, переважна більшість з яких продовжували висвітлювати Олімпійські ігри протягом останніх трьох Ігор у партнерстві з МОК та Warner Bros. Discovery.

Починаючи з 2026 року, ЄМС володітиме правами на безплатну трансляцію на телебаченні та цифрових платформах. Кожен член ЄМС транслюватиме понад 200 годин висвітлення Олімпійських ігор та щонайменше 100 годин зимових Олімпійських ігор на телебаченні з широким спектром охоплення на радіо, прямих трансляцій і репортажів через інтернет, додатки й соціальні медіаплатформи.

«Олімпійські ігри вже давно є вагомою частиною Суспільного, і ми дуже раді, що маємо можливість транслювати Ігри й надалі для українських вболівальників. Щоразу ми покращуємо можливості наших трансляцій. Показуємо Ігри не тільки на телебаченні, а й на діджитал-платформі, де глядачі можуть обрати вид спорту, який хочуть дивитися. Олімпійські ігри в Україні мають великий попит, і ми, як Суспільне Мовлення, маємо задовольнити потреби кожного вболівальника. Крім цього, регулярні покази змагань найвищого рівня мотивують дітей до занять спортом. Впевнений, постійність у цьому питанні — є запорукою успіху. Тому Олімпійські ігри для нас це не лише про спортивні видовища та яскраве свято, а також і про соціальну відповідальність», — говорить голова правління Микола Чернотицький.

Генеральний директор ЄМС Ноел Каррен зазначив:

«Спорт має бути для всіх. Нам потрібні суспільні медіа, щоб об’єднати аудиторію, щоб насолоджуватися великими національними моментами, надихати наступне покоління спортсменів і розширювати фан-бази для нових видів спорту, що розвиваються.

Жоден інший медіабренд не може гарантувати такого мультиплатформового доступу до такої великої кількості людей. Ця угода лише підкреслює неймовірну силу суспільних медіа, коли ми всі об’єднуємося».

Зазначимо, Суспільне Мовлення — є офіційним транслятором Олімпійських ігор в Україні.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Читайте також: