:
Перший  Національний влаштує новий відбір на

Перший Національний влаштує новий відбір на "Євробачення-2010"

17 березня 2010

Учасниками прес-конференції були:

Михайло Кулиняк – Міністр культури та туризму України.

Єгор Бенкендорф - президент НТКУ.

Валід Арфуш – член оргкомітету «Євробачення» Україна 2010.

Ігор Ліхута – композитор.

Ірина Лисенко - Генеральний директор телекомпанії «Новий канал».

Василь Лазарович – співак.

Новообраний президент НТКУ Єгор Бенкендорф та оргкомітет «Євробачення-2010», головою якого є Ганна Герман, прийняли рішення про проведення нового відкритого Національного відбору учасників для Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2010». У результаті буде відібраний виконавець, який представить Україну на конкурсі «Євробачення-2010», у травні 2010 року в Осло.

Відбірковий тур відбуватиметься в три етапи:

1 етап:

У четвер, 18 березня 2010 року, за адресою: м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 1-3, «Савік Шустер Студія».

За умовами відбору учасника ним має стати виконавець віком від 16 років, який має власну композицію (пісню) (хронометраж не більше 3 хв.), яка не була в ротації на радіо і ТБ до 1 листопада 2009 року. Учасники на місці (м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 1-3, «Савік Шустер Студія») проходять реєстрацію і отримують можливість представляти свою пісню перед компетентним журі. Кастинг триває з 09.00 до 18.00.

О 18.00 журі відбере 20 учасників, які будуть представлені о 19.30 в прямому ефірі в програмі «Шустер live»(ТРК Україна). Запис кастингу буде показано в ефірі Першого Національного.

2 етап:

У п’ятницю, 19 березня 2010 року, впродовж усього дня на Першому Національному, а також каналах-партнерах будуть транслюватися 20-секундні ролики 20 учасників Національного відбору.

Це дасть можливість глядачам - громадянам України - проголосувати за свого фаворита за допомогою СМС-голосування. О 23.00 в ефірі «Шустер Live» глядачі зможуть почути повні композиції всіх 20 конкурсантів.

3 етап. Фінал.

У суботу, 20 березня 2010 року, впродовж усього дня на Першому Національному, а також каналах-партнерах транслюватимуться ролики 20 учасників, що дасть можливість глядачам - громадянам України - проголосувати за свого фаворита за допомогою СМС-голосування.

З 20:00 в ефірі Першого Національного, а також Нового каналу, транслюватиметься Гала-концерт, присвячений фіналу Національного відбору, у ході якого журі та телеглядачі визначать переможця, який представлятиме Україну на Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2010» у травні 2010 року в Осло.

Умови голосування за учасника на даний момент ще невідомі, але буде оголошені найближчим часом. За словами Валіда Арфуша, сьогодні (17 березня) ввечері.

Оргкомітет «Евробачення» Україна 2010.

Глава оргкомітету: Ганна Герман – заступник Голови Адміністрації Президента України.

Члени оргкомітету:

Михайло Кулиняк – Міністр культури та туризму України.

Єгор Бенкендорф - президент НТКУ.

Валід Арфуш – перший віце-президент НТКУ.

Ігор Ліхута- композитор.

Ірина Лисенко - Генеральный директор телекомпанії «Новий канал».

Олена Франчук - президент благодійного фонду «АНТИ СНІД».

Савік Шустер – телеведучий.

Участь у відбірковому турі.

Всіх бажаючих взяти участь у конкурсі чекають з 10 ранку у четвер, 18 березня 2010 року, за адресою: м.Київ, вулиця Північно-Сирецька, 1-3, «Савік Шустер Студія». Тут же відбуватиметься реєстрація учасників.

Перелік документів для участі в конкурсі ви можете знайти на неофіційному сайті конкурсу: www.eurovision-ukraine.com

Учасник прес-конференції Міністр культури та туризму України Михайло Кулиняк запевнив, що Національний відбір представника від України на Конкурс «Євробачення-2010» буде прозорим:

«Хочу підкреслити – конфліктна ситуація, яка з’явилася навколо Конкурсу Євробачення, сьогодні вичерпана. Відбірковий конкурс учасника Євробачення-2010 буде проведений на прозорій основі. Василь Лазарович, який вже був оголошений представником України на Євробаченні-2010, погодився взяти участь у відбірковому турі і це надає йому великого шансу на перемогу у цій відкритій боротьбі. Я вважаю – це справжній чоловічий вчинок ».

Читайте також: