Відбулася перша зустріч представників ЄМС і НТКУ стосовно Євробачення-2017 - UA: Перший
:
Відбулася перша зустріч представників ЄМС і НТКУ стосовно Євробачення-2017

Відбулася перша зустріч представників ЄМС і НТКУ стосовно Євробачення-2017

02 червня 2016

Перша робоча нарада за участю представників Європейської мовної спілки (ЄМС) й Національної телекомпанії України (НТКУ), присвячена проведенню Євробачення-2017 року в Україні, відбулася 1 червня у Києві.

На зустрічі йшлося про основні аспекти організації пісенного конкурсу наступного року в Україні, зокрема про базові вимоги до проведення, фінансові аспекти, наглядовий орган, конкурс міст, вимоги до арени тощо. Участь у зустрічі взяли: від ЄМС – виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд і медіадиректор Європейської мовної спілки Жан Філіп де Тандр, від НТКУ – гендиректор Зураб Аласанія, перший заступник генерального директора Олександр Харебін, заступниця гендиректора з питань міжнародного співробітництва Вікторія Романова, заступниця гендиректора з фінансових питань Ганна Бичок та інші представники колективу телекомпанії. Публікуємо короткий витяг із робочої групи.

Документи і юридичні моменти

Національна телекомпанія України як мовник-організатор Євробачення-2017 та Європейська мовна спілка мають найближчим часом підписати "Угоду мовника-організатора ПКЄ-2017" – документ, який визначатиме усі основні аспекти організації конкурсу.

Фінансування

Представники Європейської мовної спілки окреслили діапазон витрат на пісенні конкурси різних років. Зокрема, виділили, що найбільше коштів було витрачено на Євробачення у Москві (Росія) у 2009 році, а найменше – на конкурси в Осло (Норвегія) у 2010-му, Мальме (Швеція) у 2013-му та в Стокгольмі (Швеція) у 2016-му.

Безпека

Представники Європейської мовної спілки наголосили на питанні безпеки усіх без винятку учасників Євробачення: артистів, представників делегацій, журналістів, фанів – абсолютно всіх, хто буде дотичний до конкурсу. Арена та всі офіційні локації, які прийматимуть пісенний конкурс, мають бути максимально безпечними.

Наглядова рада Євробачення-2017

За перебігом підготовки до пісенного конкурсу та дотриманням усіх правил і вимог країною-організатором стежитиме Наглядова рада Євробачення. яка складається із голови, обраного Телевізійним комітетом ЄМС, виконавчого директора конкурсу від ЄМС, виконавчих продюсерів 2-х попередніх конкурсів та 3 членів, обраних із-поміж мовників-учасників конкурсу.

Місто, що прийматиме Євробачення

Місто, у якому відбуватиметься Євробачення-2017, буде обране шляхом конкурсу. Його оголосить Національна телекомпанія України вже найближчим часом (стежте за повідомленнями на нашому сайті). Саме тоді буде оприлюднено низку критеріїв до міст, яким вони мають стовідсотково відповідати, щоб отримати шанс приймати пісенний конкурс. Ці вимоги буде сформовано відповідно до "Правил проведення Євробачення-2017".

Наступна робоча група

Чергове засідання Наглядової Ради ПКЄ-2017 по проведенню Євробачення-2017 відбудеться 13-14 червня цього року в місті Женева (Швейцарія). Туди вирушить керівництво НТКУ.

Читайте також: